Preskočiť na obsah
Mária Baksová

Obchod

Mária Baksová

Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Obec
Báhoň
Od roku
2005
IČO
41 492 196

Mária Baksová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
900 84 Báhoň
Na trhu od
15. februára 2005
IČO
41 492 196
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mária Baksová

Mária Baksová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Báhoň. Podniká od 15. februára 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, činnosť účtovného a obchodného poradcu a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Mária Baksová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 492 196
Dátum vzniku
15. februára 2005
Miesto podnikania
900 84 Báhoň
Živnostenský register
Okresný úrad Pezinok, vložka č. 130-17433
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mária Baksová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

  • Činnosť účtovného a obchodného poradcu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mária Baksová?

Miesto podnikania je v obci 900 84 Báhoň.

Čím sa Mária Baksová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; činnosť účtovného a obchodného poradcu; maloobchod.

Aké je IČO – Mária Baksová?

IČO je 41 492 196.

Odkedy podniká Mária Baksová?

Podnikanie začalo 15. februára 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mária Baksová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese maria-baksova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.